  3. Panasonic Etherea 3,5kW bílá KIT-Z35-ZKE
Panasonic Etherea 3,5kW bílá KIT-Z35-ZKE
Split klimatizace Panasonic o chladícím výkonu 3,5kW do prostoru 100m3 včetně WIFI ovládání a Nanoe X technologie
Cena split sady Panasonic Etherea bílá 3,5kW KIT-Z35-ZKE  (CS-Z35ZKEW + CU-Z35ZKE) zahrnuje venkovní... celý popis
Dostupnost
Skladem 3 ks
Ceníková cena výrobce
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:680b
Výrobce:Panasonic
Chladící výkon:3,5kW (do 100m3)
Záruka:2 roky
Energetická třída chlazení:A+++
Energetická třída topení:A+++
Provozní rozsah topení od:-20°
WIFI ovládání:Ano
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace
Cena split sady Panasonic Etherea bílá 3,5kW KIT-Z35-ZKE  (CS-Z35ZKEW + CU-Z35ZKE) zahrnuje venkovní + vnitřní jednotku s bezdrátovým IR ovladačem a wifi ovládáním.
Chytré řešení, díky kterému udržíte domácnost čistou, příjemnou a útulnou.
Jednotka Etherea s patentovanou technologií nanoe™ X
Nová Etherea se dodává s generátorem nanoe X Mark 3
Představujeme technologii Aerowings 2.0
Díky větší druhé klapce (72 mm), která je více než dvojnásobně větší než u běžných konstrukčních řešení, se podařilo ještě vylepšit schopnost klapky zvednout proud vzduchu.
Nové sprchové chlazení
Základní parametry:
  • ❄️ Chladící výkon  3,5kW (0,85 - 4,2kW)
  • ☀️ Topný výkon  4kW (0,8 - 5,5kW)
  • 🏠 Vhodné do prostoru až 110m3 / 45m2
  • Příkon chlazení: 0,82kW (Nom.)
  • Příkon topení: 0,88kW (Nom.)
  • Energetická třída chlazení A+++/ topení A+++
  • SCOP až 5,2
  • Nízká hlučnost vnitřní jednotky od 19 dB
  • Hladina akustického tlaku venkovní jednotky chlazení 48 dB
  • Rozměry vnitřní jednotky (ŠxVxH)  870x295x229 mm
  • Rozměry venkovní jednotky (ŠxVxH) 780x542x289 mm
  • Provozní rozsah chlazení -10° / 43°
  • Provozní rozsah topení -20°/ 24°
Chladící okruh:
  • Obsahuje nové ekologické chladivo R32, neznečišťuje ovzduší
  • Náplň chladiva R32 900g
  • Předplněno na 7,5m délky potrubí
  • Při delším potrubí doplnění 10g/m
  • Propojovací Cu potrubí 6/10 (1/4"-3/8")
  • Maximální délka potrubí 15m
  • Maximální převýšení mezi vnitřní a venkovní jednotkou 15m
Napájení:
  • Doporučené jištění 13A
  • Maximální příkon je 1,46kW
  • Napájecí kabel 3 x 1,5mm(do venkovní jednotky)